آغاز به کار مدحت وود

گروه بازرگانی مدحت وود MedhatWood  از سال ۱۳۹۴ به طور رسمی اقدام به واردات عمده انواع پلای وود (تخته چندلایی) و چوب‌های صنایع مختلف در ضخامت و ابعاد گوناگون از کشورهای روسیه، ترکیه، مالزی و چین نموده است و توانسته است با ایجاد انبار بزرگی از محصولات پاسخگوی کامل نیازهای پیمانکاران و صنعتگران عزیز در سراسر کشور گردد و در سایه واردات مستقیم و بدون واسطه از بزرگترین برندهای تولیدی دنیا، توانسته است محصولات خود را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

همچنین شرکت موفق به اخذ نمایندگی فروش محصولات Sveza روسیه یکی از بزرگترین برندهای تولیدکننده پلای وود در دنیا و همچنین پلای وود Toro یکی از بزرگترین برندهای تولیدی ترکیه شده است. از جمله این محصولات می‌توان به انواع پلای وودهای روکش دار و بدون روکش ویژه محیط های داخلی و خارجی به ویژه صنعت ساختمان اشاره نمود.

همچنین بازرگانی مدحت وود اقدام به واردات مستقیم انواع تیرهای چوبی H20، پلای وود چینی مالزی و انواع چوب‌های قالب بندی نموده است.

۰ هزار
مشتری راضی
۰ هزار
محصول فروخته شده
۰
حضور جهانی
۰
کارگر

حضور جهانی مدحت وود

مدحت وود تا به امروز با بزرگترین شرکت های تجاری داخلی و خارجی افتخار همکاری داشته ‌است. این امر موجب شده تا کیفیت و اصالت را سرلوحه کار خود قرار بدهد و رضایت مشتریان خویش را به طور کامل جلب نماید.

کیفیت بالا

گروه بازرگانی مدحت وود به عنوان نمایندگی فروش برند های مطرح دنیا در زمینه پلای وود، محصولات با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار میدهد.

تحویل فوری

یکی از ویژگی های مدحت وود، تحویل فوری انواع پلای وود در هر ابعاد و تعداد به خواست مشتریان است.

قیمت مناسب

گروه بازرگانی مدحت وود، به دلیل واردات مستقیم انواع پلای وود، مناسب ترین قیمت را در اختیار شما قرار میدهد.

خدمات پس از فروش

ما به شما مشتریان گرامی به صورت کتبی این اطمینان را میدهیم که در صورت معیوب بودن محصولات، آن را در اسرع وقت تعویض می نماییم.

کارخانه مدحت وود

چشم انداز

ما در بازرگانی مدحت وود در نظر داریم با توجه به تخصص و فعالیت خود در زمینه واردات پلای وود (تخته چندلایی) و همچنین بالا بردن اطلاعات تخصصی افراد در خصوص انواع پلای وود، تجربیات خود و همکارانمان را به صورت محتوای آموزشی و مقاله در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار دهیم.گروه بازرگانی مدحت وود

پلای وود سوزا

کمپانی Sveza روسیه یکی از برترین برند های تولید پلای وود یا تخته چندلایی در دنیا است. کشور روسیه به دلیل برخورداری از چوب های مرغوب، در زمینه پلای وود زبانزد خاص و عام است و کمپانی سوزا معروف ترین برند کشور روسیه میباشد. این کارخانه پلای وود های خود را در دو زمینه روکش دار و بدون روکش بر اساس استاندارد های روز اروپا و با بالاترین کیفیت تولید و روانه بازار میکند و این پلای وود ها بسته به ضخامت از ۳ الی ۱۳ لایه تشکیل میشوند.

مساحت کارخانه سوزا بالغ بر ۷۰۰۰ مایل است که بیش از ۷۵۰۰ نفر در این کمپانی مشغول به کار هستند. همچنین ظرفیت تولید سوزا ۱.۴ میلیون متر مکعب در سال است و محصولات آن به بیش از ۸۰ کشور دنیا صادر میشود. یکسان بودن لایه ها، عدم شکست در آنها، استفاده از چسب مناسب و آب بند از مهمترین ویژگی های این کمپانی است..

گروه بازرگانی مدحت وود، اقدام به واردات مستقیم تخته چندلایی در دو زمینه پلای وود روکش دار و بدون روکش از این کمپانی نام آشنا و بزرگ دنیا نموده است.

کمپانی پلای وود سوزا

پلای وود تورو

پلای وود تورو از کمپانی adim

گروه بازرگانی مدحت وود به صورت انحصاری اقدام به وارد کردن نوعی دیگر از پلای وود با نام تجاری Toro از کمپانی adim نموده است. کمپانی adim یکی از برند های پرآوازه کشور ترکیه در زمینه تولید و عرضه پلای وود میباشد که به دلیل توان تولید بالا موفق به صادرات این محصول به کشورهای خاورمیانه شده است.

پلای وود تورو نیز به مانند پلای وود سوزا در دو نوع روکش دار و بدون روکش تولید میشود. نکته حائز اهمیت در پلای وود تورو آب بندی آن و همچنین تولید با مواد اولیه روسی است که از بهترین مواد اولیه دنیا در این صنعت محسوب میشود. پلای وود تورو برخلاف پلای وود سوزا از ۹ لایه تشکیل میشود.